Černé historky: prázdninové příběhy

Ve hře Černé historky: Prázdninové příběhy se všechno točí kolem nejkrásnějších dní v roce. Odporné nehody po cestě na dovolenou, fatální nedorozumění s domorodci, smrtící suvenýry a v neposlední řadě také tragické výbuchy emocí způsobené příliš dlouhým volnem tráveným společně.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
378 Kč
Černé historky: prázdninové příběhy

V prázdninových příbězích Černých historek se všechno točí kolem nejkrásnějších dní v roce. Odporné nehody po cestě na dovolenou, fatální nedorozumění s domorodci, smrtící suvenýry a v neposlední řadě také tragické výbuchy emocí způsobené příliš dlouhým volnem tráveným společně. Zjistěte, co se vlastně přihodilo! Jen jeden hráč zná celý příběh. Všichni ostatní mají jen kusé informace a pomocí dobře mířených otázek se snaží zjistit další střípky a poskládat z nich celý příběh tak, jak se doopravdy stal.

Průběh hry Černé historky prázdninové příběhy

Před začátkem hry se určí jeden z hráčů, který bude vypravěčem a který bude znát celý příběh. Ostatní hráči budou hádači a jejich úkolem je přijít na to, jak se celá historka ve skutečnosti odehrála. Vypravěč si vezme horní kartu z balíčku a přečte zadání historky na její lícové straně a hráčům položí otázku: "Hádejte, jak se to stalo?".

Vypravěč si také v tichosti přečte celý příběh na rubové straně karty, ten si ale nechá pro sebe. Následně hádači pokládají vyprávěči otázky tak, aby se na ně dalo odpovědět "ano" nebo "ne". Hra končí v okamžiku, kdy jsou všechny záhady rozluštěny a celý příběh odhalen.

Hra Černé historky prázdninové příběhy obsahuje

  • 50 karet
  • česká a slovenská pravidla

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské deskové hry
Počet hráčů: 2 - 20
Doporučený věk od: 12 let
Délka hry: 15 min
Náročnost hry: Snadná
Jazyk hry: Čeština, Slovenština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení