Černé historky: Příběhy ze středověku

Spousta zajímavých dobrodružství, hrdinských výprav a rytířské cti. Především ale nervy drásající čarodejnické procesy, záludné mučící nástroje, krutí šlechtici a velmi špatná hygiena - to byl temná doba středověku, do které vás přenesou tyto Černé historky - Příběhy ze středověku.

Dostupnost Skladem (2 ks)
378 Kč
Černé historky: Příběhy ze středověku

Spousta zajímavých dobrodružství, hrdinských výprav a rytířské cti. Především ale nervy drásající čarodejnické procesy, záludné mučící nástroje, krutí šlechtici a velmi špatná hygiena - to byl temná doba středověku, do které vás přenesou tyto Černé historky - Příběhy ze středověku. Částečně se opírají o skutečné historické události, částečně vychází ze středověké každodennosti a všechny jsou tak spetité jako hledání Svatého grálu.

Průběh hry Černé historky - Příběhy ze středověku

Před začátkem hry se určí jeden z hráčů, který bude vypravěčem a který bude znát celý příběh. Ostatní hráči budou hádači a jejich úkolem je přijít na to, jak se celá historka ve skutečnosti odehrála. Vypravěč si vezme horní kartu z balíčku a přečte zadání historky na její lícové straně a hráčům položí otázku: "Hádejte, jak se to stalo?".

Vypravěč si také v tichosti přečte celý příběh na rubové straně karty, ten si ale nechá pro sebe. Následně hádači pokládají vyprávěči otázky tak, aby se na ně dalo odpovědět "ano" nebo "ne". Hra končí v okamžiku, kdy jsou všechny záhady rozluštěny a celý příběh odhalen.

Hra Černé historky - Příběhy ze středověku obsahuje

  • 50 karet
  • česká a slovenská pravidla

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské deskové hry
Počet hráčů: 2 - 20
Doporučený věk od: 12 let
Délka hry: 15 min
Náročnost hry: Snadná
Jazyk hry: Čeština, Slovenština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení