Černé historky: Zločin a sex

42 příběhů spalující vášně, 18 osudných afér, 9 podvedených manželů a manželek, dva transvestité a jeden sňatkový podvodník: 50 tajuplných příběhů vztahujících se k nejsmrtonosnějšímu rozptýlení na světě. Podnikněte krok za krokem k jádru příběhů a tím také do hloubi lidských žádností - husí kůže a napjaté nervy zaručeny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
378 Kč
Černé historky: Zločin a sex

42 příběhů spalující vášně, 18 osudných afér, 9 podvedených manželů a manželek, dva transvestité a jeden sňatkový podvodník: 50 tajuplných příběhů vztahujících se k nejsmrtonosnějšímu rozptýlení na světě. To vše v jednom obsahuje karetní hra Černé historky - Zločin a sex. Podnikněte krok za krokem k jádru příběhů a tím také do hloubi lidských žádností - husí kůže a napjaté nervy zaručeny. Jen jeden hráč zná celý příběh. Všichni ostatní mají jen kusé informace a pomocí dobře mířených otázek se snaží zjistit další střípky a poskládat z nich celý příběh tak, jak se doopravdy stal. Zábavná párty hra pro dva a více hráčů.

Průběh hry Černé historky - Zločin a sex

Hráči si určí jednoho vypravěče. Ten bude znát celý příběh, zatímco úkolem ostatních hráčů je hádat, jak se celá tato historka ve skutečnosti odehrála. Vypravěč si vezme horní kartu z balíčku, přečte zadání historky na její lícové straně a hráčům položí otázku: "Hádejte, jak se to stalo?".

Vypravěč si samozřejmě také přečte celý příběh uvedený na kartě, ale ten si nechá pro sebe. Ostatní hráči následně vyprávěči pokládají otázky tak, aby na ně bylo možné odpovídat jednoslovně "ano" nebo "ne". Hra končí v okamžiku, kdy jsou všechny záhady rozluštěny a celý příběh odhalen.

Hra Černé historky - Zločin a sex obsahuje

  • 50 karet
  • česká a slovenská pravidla

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské deskové hry
Počet hráčů: 2 - 20
Doporučený věk od: 15 let
Délka hry: 15 min
Náročnost hry: Snadná
Jazyk hry: Čeština, Slovenština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení