Dětská verze populární a oceněné hry Dobble zaměřená na rychlost, postřeh a reflexy.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
489 Kč

Dětská verze populární a oceněné hry Dobble zaměřená na rychlost, postřeh a reflexy. Dobble L.O.L. Surprise to je 30 různých obrázků, 30 karet, 6 obrázků na kartě a každé dvě karty spolu mají společné jen jeden obrázek! Hra je kompletně v češtině i slovenštině a nabízí zcela unikátní zábavu. Děti zde hledají dvě stejné obrázky na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Cílová skupina jsou hlavně děti ale i rodiče - všichni, kdo se chtějí pořádně bavit a nemají čas pročítat dlouhá pravidla. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a je i další přidanou hodnotou. Vyzkoušejte i Vy hru Dobble L.O.L. Surprise a budete nadšení, jak i tak jednoduchá hra může být zábavná!

  • Jednoduchá pravidla vysvětlitelná do pár sekund
  • Zábava pro děti i dospělé
  • Plechová krabička zaručující bezpečí karet na cestách

Hra Dobble LOL Surprise - Blackfire

Průběh hry Dobble L.O.L. Surprise

Hra obsahuje 5 různých variant:

  • V nejjednodušší variantě každý hráč dostane jednu z karet. Doprostřed se pak položí zbytek balíčku. Hráči pak hledají stejný symbol mezi svou kartou a kartou, která je aktuálně navrchu balíčku. Hráč, který jako první symbol objeví a vysloví nahlas konkrétní předmět, si kartu bere k sobě. Nakonec vyhrává ten, který má nejvíce karet.
  • Druhá hra funguje přesně na opačném principu. Karty se rozdají mezi hráče a doprostřed se jedna z nich položí. Hráči se svých karet naopak zbavují a vyhrává ten, který jako první žádnou nemá.
  • V další variantě hráči dostanou jednu kartu do ruky. Úkolem je najít co nejrychleji shodu mezi vlastní kartičkou a kartičkou někoho jiného. Hráč, kterému se to povede ji předá druhému z hráčů. Hra končí ve chvíli, kdy má jeden z hráčů v rukou všechny karty.
  • Další varianta pak je opakem té předchozí. Karty se naopak sbírají a vždy když karty v rukou dojdou, rozdají se nové a to až do chvíle, kdy dojde celý balíček.
  • Obdobně pak funguje i hra poslední, kdy se karet hráči zbavují směrem k protihráčům a na konci vyhrává ten, který má karet nejméně.

Hra Dobble L.O.L. Surprise obsahuje

  • Herní karty
  • Pravidla hry

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské deskové hry
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk od: 4 let
Délka hry: 10 min
Náročnost hry: Snadná
Jazyk hry: Čeština, Slovenština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení