Hra Dobble je velmi chytlavá a úžasná svou jednoduchostí, díky které ji může hrát kdokoli a přesto jej bude bavit. Ve hře jde v první řadě o postřeh, stejnou šanci tedy budu mít jak děti, tak i dospělí a pro rodinná setkání to bude absolutně ideální varianta.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
427 Kč

Hra Dobble od Blackfire je velmi chytlavá a úžasná svou jednoduchostí, díky které ji může hrát kdokoli a přesto jej bude bavit. Ve hře jde v první řadě o postřeh, stejnou šanci tedy budu mít jak děti, tak i dospělí a pro rodinná setkání to bude absolutně ideální varianta.

Dobble se skládá z 55ti kartiček, na kterých nalezneme rozličné symboly. Na dvou kartách je přitom vždy právě jeden ze symbolů shodný. Všechny varianty hry jsou pak založeny na rychlém hledání shodných symbolů. Symboly jsou pochopitelně pro složitost nahodile umístěny a mají také různé velikosti. 

Vyzkoušejte i Vy hru Dobble a budete nadšení, jak i tak jednoduchá hra může být zábavná!

  • Jednoduchá pravidla vysvětlitelná do pár sekund
  • Zábavná hra pro děti i dospělé
  • Plechová krabička zaručující bezpečí karet na cestách

Hra Dobble Blackfire

Průběh hry Dobble

Hra obsahuje 5 různých variant. Jistě ale vymyslíte i další varianty a zábavy s kulatým balíčkem zahrajete dost a dost.

  • V nejjednodušší variantě každý hráč dostane jednu z karet. Doprostřed se pak položí zbytek balíčku. Hráči pak hledají stejný symbol mezi svou kartou a kartou, která je aktuálně navrchu balíčku. Hráč, který jako první symbol objeví a vysloví nahlas konkrétní předmět, si kartu bere k sobě. Nakonec vyhrává ten, který má nejvíce karet.
  • Druhá hra funguje přesně na opačném principu. Karty se rozdají mezi hráče a doprostřed se jedna z nich položí. Hráči se svých karet naopak zbavují a vyhrává ten, který jako první žádnou nemá.
  • V další variantě hráči dostanou jednu kartu do ruky. Úkolem je najít co nejrychleji shodu mezi vlastní kartičkou a kartičkou někoho jiného. Hráč, kterému se to povede ji předá druhému z hráčů. Hra končí ve chvíli, kdy má jeden z hráčů v rukou všechny karty.
  • Další varianta pak je opakem té předchozí. Karty se naopak sbírají a vždy když karty v rukou dojdou, rozdají se nové a to až do chvíle, kdy dojde celý balíček.
  • Obdobně pak funguje i hra poslední, kdy se karet hráči zbavují směrem k protihráčům a na konci vyhrává ten, který má karet nejméně.

Hra Dobble obsahuje

  • Hrací karty
  • Pravidla hry

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské deskové hry
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk od: 6 let
Délka hry: 15 min
Náročnost hry: Snadná
Jazyk hry: Čeština, Slovenština

Dobble - princip hry ve 30 s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení