Go Pop! Roundo

Legendární silikonová logická hra pro dva hráče, známá také pod názvem Pop It! Pouze tato hra je originálem, vydaným již v roce 2013, který nově vychází pod názvem Go Pop!, aby se odlišil od ostatních Pop It! kopií. Nebuďte ten co plokne poslední bublinu a vyhrajte. Antistresová pomůcka kdykoli po ruce. 

Dostupnost Skladem (2 ks)
311 Kč
Go Pop! Roundo

Legendární silikonová logická hra pro dva hráče, známá také pod názvem Pop It! Pouze tato hra je originálem, vydaným již v roce 2013, který nově vychází pod názvem Go Pop!, aby se odlišil od ostatních Pop It! kopií. Nebuďte ten co plokne poslední bublinu a vyhrajte. Antistresová pomůcka kdykoli po ruce. 

  • Antistresová pomůcka
  • Jednoduchá a rychlá hra
  • Kvalitní originál splňující všechny potřebné testy

Jak se Go Pop! (Pop It!) hraje? 

Jednotlivý hráči se pravidelně střídají ve svých tazích. Hráč, který je zrovna na tahu si vybere řadu bublin a plokne libovolný počet sousedících bublin v této řadě. Prohrává ten z hráčů, který musí ploknout poslední zbývající bublinu. Následně stačí Go Pop! otočit na druhou stranu a můžete hrát snadno znovu další hru. Hru je také možné hrát v jednodušší verzi, kdy opět musí být ploknuty bubliny v jedné řadě, ale ty nemusí nutně sousedit spolu. 

Příběh hry Pop It!

Hra Go Pop! (Pop It!) byla poprvé uvedena na trh společnosti FoxMind v roce 2013. Populární se stala až v roce 2021 díky sociální síti TikTok kde se začali objevovat videa od influencerů mačkající silikonové bublinky.

Její historie však sahá ještě dál a to až do druhé světové války, konkrétně do Holandska kde se u jedné holandské rodiny za války ukrýval Theo Coster. Ten se v roce 1955 odstěhoval do Izraele a společně se svou ženou Orou založil firmu Theora Design. Ta během následujících 60 let stojí za více než 150 herními hity, jako např. Hádej kdo? (Guess who?), Zingo apod. 

Gopop Popit hra - Mindok

Když Ořina sestra v roce 1974 zemřela na rakovinu prsu, Oře se jedné noci zdá, sen o poli plném prsů. O svém snu vyprávěla po probuzení manželovi Theovi, čímž mu vnukla myšlenku a na základě tohoto snu vytvořil trojúhelníkový prototyp s řadami gumových bublin. 

Tento prototyp se dostal i do rukou společnosti FoxMind, jejiž cílem je vytvářen chytré a zároveň rychlé hry, které člověk snadno pochopí a může hned hrát. Původně byla v roce 2013 vydána pod názvem Last Mouse Lost (Poslední myš prohrála). Ten se ještě v roce 2019 změnil na Last One Lost (Poslední prohrál) a pak ještě, díky dohodě s Buffalo Games, na dnes známý název Pop It!. Hra se stala hitem a v roce 2020 se ji prodalo více než půl milionu kusů.

Tento úspěch samozřejmě vyústil ve vlnu kopií a proto se Foxmind rozhodlo pro nový globální název GoPop! A pouze pod tímto názvem můžete narazit na originál této hry! Od ostatních imitací se liší vyšší kvalitou produktu, pevnějším silikonem a hlavně splněním všech potřebných testů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské deskové hry
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk od: 5 let
Délka hry: 10 min
Náročnost hry: Snadná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení