Hlavně klid

Hlavně klid! je jednoduchá a přitom zábavná párty hra která prověří vaší schopnost, dělat více věcí najednou.

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
599 Kč
Hlavně klid

Hlavně klid! je jednoduchá a přitom zábavná párty hra která prověří vaší schopnost, dělat více věcí najednou. Hra je určena pro 3 - 7 hráčů, kteří musí v jednom okamžiku odpovídat hned na dvě různé otázky - ústně na otázku jednoho spoluhráče a pomocí kostek s pímeny na otázku druhého spoluhráče. Aby toho nebylo málo, v dalších kolech se k tomu přidá ještě nutnost hlídat si čas. Zvládnete i přes veškerý tlak zachovat chladnou hlavu? Hlavně klid!

  • Zábavná párty hra
  • Jednoduchá pravidla
  • Krátká doba hraní

Průběh hry Hlavně klid!

Hru Hlavně klid! je možné hrát minimálně ve 3 hráčích a hraje se na tři kola. Hráč na tahu, odpovídá v časovém limitu na otázky, které mu pokládají dva spolu hráči sedící vedle něj. Na otázky hráče, sedícím po jeho levici odpovídá hráč slovně, kdežto na otázky spoluhráče vpravo odpovídá pomocí kostek s písmeny. To až do doby, než dojde čtyřikrát k přesypání a otočení přesýpacích hodin.Poté hráč získá tolik bodů na kolik otázek se mu v daném kole podařilo odpovědět a role hádajícího se přesune na dalšího hráče.

Párty hra Hlavně klid! - Albi

Jakmile se takto vystřídají všichni hráči, začíná druhé kolo. To se hraje stejně jako kolo první, ale navíc si hráč, kromě odpovídání na otázky, musí ještě hlídat čas. Jakmile dojde k přesypání přesýpacích hodin, musí hráč zvolat "čas" aby se hodiny otočili.

Ve třetím kole naopak přesýpací hodiny nevidíte a musíte zbývající čas odhadovat v hlavě, zatímco přemýšlíte nad odpověďmi. Na konci hry se vítězem stává ten z hráčů, kterému se podařilo během hry získat co nejvíce bodů a samozřejmě zachovat během hry hlavně klid :)

Hra Hlavně klid! obsahuje

  • 101 karet
  • 7 speciálních kostek s písmeny
  • přesýpací hodiny
  • pravidla hry

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské deskové hry
Počet hráčů: 3 - 7
Doporučený věk od: 12 let
Délka hry: 25 min
Náročnost hry: Snadná
Jazyk hry: Čeština

Párty hra Hlavně klid!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení