Jurská véča

Mladí triceratopsové (nebo zkráceně topsíci) ze všeho nejraději okusují lístky na pastvinách, kde bydlí. Dokonce rádi pořádají soutěže, který tým topsíků dokáže lístečků sníst víc. Pokud se ovšem do hry nevloží nebezpečný velociraptor, schopný všechny nebohé topsíky úplně zaplašit!

Dostupnost Skladem (>5 ks)
945 Kč
Jurská véča

Mladí triceratopsové (nebo zkráceně topsíci) ze všeho nejraději okusují lístky na pastvinách, kde bydlí. Dokonce rádi pořádají soutěže, který tým topsíků dokáže lístečků sníst víc. Pokud se ovšem do hry nevloží nebezpečný velociraptor, schopný všechny nebohé topsíky úplně zaplašit! Jurská véča je krásně zpracovanou hrou pro dva hráče. Hru je možné hrát samostatně, nebo ji rozšířit o hru Jurská sváča a hrát následně až ve 4 hráčích. Určena je pro hráče od sedmi let a děti jistě zaujmou krásné figurky dinosaurů, které posouvají vizuální zpracování hry na další úroveň.

  • Jednoduchá hra pro děti
  • Krásné a roztomilé zpracování
  • Rozvíjí strategické dovednosti

Průběh hry Jurská véča

Před začátkem hry je potřeba složit herní plán, skládající se ze čtyřech částí. Každý hráč si vezme 5 topsíků stejné barvy a čtyři z nich umístí na vyznačená startovací pole na herním plánu. Páteho si zatím ponechá v zásobě. Na hrní plán se ještě umístí na zbývající políčka zamýchané žetony trávy lícem dolů a hra může začít.

Hra Jurská véča - Mindok

Začínající hráč během prvního tahu provede jednu nějakou akci. Následně se hráči střídají a každý již může provést dvě akce. Mezi ty patří požírání trávy, trknutí jiného topsíka, probuzení svého spícího topsíka a tím jeho vrácení do hry, pohnutí raptorem. Velociraptor je masožravec a může tak trapsíky zastrašit. Takový zastrašený trapsík se poté vrací do zásoby patřičného hráče.

Hra končí v momentě, kdy jednomu z hráčů na herním plánu nezbývají již žádné figurky topsíků, nebo na herním plánu již nezbývají žádné žetony trávy. Hra může skončit také v momentě, kdy po dva tahy obou hráčů po sobě žádný hráč nezískal žeton trávy ani nezaplašil raptorem žádného topsíka. Hráč s nejvyšším počtem bodů vyobrazených na žetonech trávy ve formě lístečků.

Hra Jurská véča obsahuje

  • 11 roztomilých figurek
  • 28 žetonů trávy
  • 4 desky pastviny
  • CZ + SK pravidla pro dva
  • CZ + SK týmová pravidla

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské deskové hry
Počet hráčů: 2
Doporučený věk od: 7 let
Délka hry: 15 min
Náročnost hry: Snadná
Jazyk hry: Čeština, Slovenština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení