Reklamace a vrácení zboží

1) Chci reklamovat zboží

V případě reklamace vyplňte prosím reklamační formulář dostupný na adrese https://www.reklamacniformular.cz/Následně se vám kolegové ozvou s dalším postupem.

Poznámka: Prodejce Gadgets House, s.r.o. se v tomto případě snaží o individuální přístup v závislosti na daném problému. Zpravidla se snaží zařídit opravu či výměnu přímo u dodavatele. Zákazník je instruován na jakou adresu má zboží zaslat. Pokud výměna ani oprava není možná jsou zákazníkovi vráceny peníze na bankovní účet.

Více o právech při reklamaci zboží najdete v Obchodních podmínkách.

2) Chci zboží vrátit do 14 dní nebo jej vyměnit

V případě vrácení zboží vyplňte prosím reklamační formulář dostupný na adrese https://www.reklamacniformular.cz/Následně se vám kolegové ozvou s dalším postupem.

Poznámka: Pokud Spotřebitel odstoupí od Kupní smlouvy, je povinen nám zaslat zpět Zboží nabyté na základě Kupní smlouvy, od které odstoupil nebo je vrátit na adrese provozovny Prodávajícího: Gadgets House s.r.o., Do Čertous 2634/7, Hala H1, logistický park P3, Praha 20, 19300, nejpozději do 14 dnů od okamžiku učinění odstoupení od Kupní smlouvy. Spotřebitel nese sám náklady na dopravu při vrácení Zboží Prodávajícímu. Prosím vezměte na vědomí, že vrácené Zboží zaslané na dobírku nebude z naší strany přebráno a bude Vám vráceno zpět na Vaše náklady.

Více o právech při reklamaci zboží najdete v Obchodních podmínkách.


Kontakty na reklamační oddělení

Adresa centrálního skladu pro reklamaci nebo vrácení zboží:

Gadgets House, s.r.o.

Do Čertous 2634/7, logistický park P3, Hala H1 - boční vchod č.6

Praha 20

193 00

Telefon

601 550 370, Pondělí až pátek (8:00-16:00)